Ніж Native5 гармонійно поєднує в собі ергономіку класичного Native з інноваціями, які роблять ніж ще міцнішим та надійнішим. На колодці з повнорозмірними напрямними з неіржавкої сталі закріплені накладки з високоміцного склопластику G-10 або FRN (залежно від моделі). Також у модельному ряду є моделі з титановою ручкою або карбоном.
Клинок із прямими спусками надійно фіксується у відкритому положенні за допомогою вдосконаленого замка беклок. Оскільки лінійка Native 5 справедливо вважається однією з найпопулярніших, користувачеві на вибір пропонується величезний вибір сталей, які використовуються для виготовлення клинків. Серед яких є такі варіанти, як LC200N, CPM-S110V, SPM-590V, CPM-REX45, CPM S35VN, CTS Maxamet і CPM SPY27.
Модель Native 5 — легка, ергономічна, чудово лежить у руці та стане ідеальним варіантом як EDC-ножа.
Ніж комплектується чотирипозиційною кліпсою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Spyderco |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 75 мм |
| Товщина леза | 3.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | C41PDBL5 |
| Гарантія | 3 місяці |
| Дизайнер | Sal Glesser |
| Довжина клинка, мм | 75 |
| Довжина загальна, мм | 177 |
| Додаткова інформація | Отвір під темляк, Отвір під темляк |
| Кишенькова кліпса | Чотирипозиційна |
| Мoдель. | Native 5, Native 5 |
| Марка стали клинка | CPM-S110V |
| Марка сталі/Матеріал клинка | CPM-S110V |
| Матеріал накладки/ручки | FRN (Fiberglass Reinforced Nylon) |
| Матеріал руків'я | FRN |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Обробка клинка/Покриття | Satin |
| Загальна довжина | 177 мм |
| Відкривання ножа | Підпальцевий отвір |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Тип замка | Back Lock, Back Lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 3,2 |
| Паковання | Коробка, Коробка |
| Колір чохла/ніжний | синій |
- Ціна: 8 360 ₴



