2-е покоління ножів серії ParaMilitary має низку невеликих, але дуже відчутних удосконалень: дещо звужена ручка зі склотекстоліту G-10 або мікарти, поліпшена ергономіка, збільшений отвір для темляка (рем'яка), а профіль клинка став тоншим.
Як і попередня модель, ParaMilitary2 обладнаний розробленим компанією замком Compression Lock, а кліпса тепер має 4 можливі положення для встановлення (як для правші, так і для лівші). Також у ParaMilitary2 реалізована нова система втулок, що дає змогу відкривати та закривати ніж набагато м'якше, ніж раніше, причому без жодних зусиль.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Spyderco |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 87 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | C81GPCMO2 |
| Гарантія | 3 місяці |
| Дизайнер | Sal Glesser, Eric Glesser |
| Довжина клинка, мм | 87 |
| Довжина загальна, мм | 210 |
| Додаткова інформація | Клипса |
| Кишенькова кліпса | Чотирипозиційна |
| Мoдель. | ParaMilitary2, ParaMilitary2 |
| Марка стали клинка | CPM-S30V |
| Марка сталі/Матеріал клинка | CPM S45VN |
| Матеріал накладки/ручки | G-10 |
| Матеріал руків'я | Склотекстоліт G-10 |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Обробка клинка/Покриття | Satin |
| Загальна довжина | 210 мм |
| Відкривання ножа | Підпальцевий отвір |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Тип замка | Compression lock, Compression lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Паковання | Коробка, Коробка |
| Колір | Camo |
| Колір чохла/ніжний | Camo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 120 ₴



