Spyderco Persistence — це лінійка складаних ножів від американського бренда Spyderco. За розмірами модельний ряд Persistence розташований між Spyderco Ambitious і Tenacious. Каркасна конструкція, неіржавка сталь, надійний механізм замикання та зручна ручка роблять модель ефективною, а головне — надійним інструментом для щоденного використання. Клинок має високі спуски від обуха та форму Drop-point. Зручний спосіб відкривання Spyderco Persistence забезпечується завдяки фірмовому підпальцевому отвору (SpyderHole), а за фіксацію клинка відповідає замок liner-lock. Ніж має чотирипозиційну кліпсу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Spyderco |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 70 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | C136GP |
| Гарантія | 3 місяці |
| Дизайнер | Інше |
| Довжина клинка, мм | 70 |
| Довжина загальна, мм | 173 |
| Додаткова інформація | Клипса |
| Кишенькова кліпса | Чотирипозиційна |
| Мoдель. | Persistence, Persistence |
| Марка стали клинка | 8Cr13MoV |
| Марка сталі/Матеріал клинка | 8Cr13MoV |
| Матеріал накладки/ручки | G-10 |
| Матеріал руків'я | Склотекстоліт G-10 |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Загальна довжина | 173 мм |
| Відкривання ножа | Підпальцевий отвір |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Тип замка | Liner lock, Liner lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 3 |
| Паковання | Коробка, Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 640 ₴



