Складаний ніж Spyderco Polestar розроблявся як бюджетна модель із фірмовими рисами продукції компанії: якістю й надійністю. Polestar — яскравий приклад зворотної еволюції в лінійці ножів Spyderco: його дизайн навіяний бестселером Byrd Raven. Листоподібний клинок виготовлений із неіржавкої сталі CTS BT1 з фірмовим круглим отвором для відкривання однією рукою. Крім того, ніж обладнаний легкою й ергономічною ручкою з накладками з нековзного матеріалу G-10, що дає змогу надійно утримувати ніж навіть вологими руками або в рукавичках.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Spyderco |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 84 мм |
| Товщина леза | 3.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | C220GPGY |
| Гарантія | 3 місяці |
| Дизайнер | Sal Glesser |
| Довжина клинка, мм | 84 |
| Довжина загальна, мм | 198 |
| Кишенькова кліпса | Чотирипозиційна |
| Мoдель. | Polestar, Polestar |
| Марка стали клинка | CTS-BD1 |
| Марка сталі/Матеріал клинка | CTS-BD1 |
| Матеріал накладки/ручки | G-10 |
| Матеріал руків'я | G-10 |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Загальна довжина | 198 мм |
| Відкривання ножа | Підпальцевий отвір |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Країна виробник | Китай, Китай |
| Тип замка | Liner lock, Liner lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 3.2 |
| Паковання | Коробка, Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 800 ₴



