Модель Roc з'явилася в результаті співпраці компанії Spyderco з ножовим майстром Сержем Панченко. Клинок виготовлений з нержавіючої сталі VG-10 і оброблений за технологією bead blast (обробка дрібом). Ніж надійно фіксується у відкритому положенні замикаючим механізмом лайнерлок. Накладки рукояті виконані із зносостійкого склотекстоліту G-10. Є двостороння кліпса.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Spyderco |
| Країна виробник | Японія |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 78 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | C177GP |
| Відкривання ножа | Підпальцевий отвір |
| Гарантія | 3 місяці |
| Дизайнер | Serge Panchenko |
| Довжина загальна, мм | 197 |
| Довжина клинка, мм | 78 |
| Додаткова інформація | 2-стороння кліпса |
| Кишенькова кліпса | Двостороння |
| Конструкція осьового гвинта | Шайба |
| Країна походження | США |
| Мoдель. | Roc, Roc |
| Марка стали клинка | VG-10 |
| Марка сталі/Матеріал клинка | VG-10 |
| Матеріал руків'я | G-10 |
| Матеріал накладки/рукояті | G-10 |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складні |
| Обробка клинка/Покриття | Bead Blast |
| Загальна довжина | 197 мм |
| Тип замка | Liner lock, Liner lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка |
| Тип ріжучої кромки | Свічина крайка |
| Довжина клинка, мм | 3 |
| Паковання | Коробка, Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 400 ₴



