Свого часу ніж Spyderco Yojimbo був піонером серед тактичних складаних ножів із клинком типу «wharncliffe». Зараз дитя тренера з самозахисту Майкла Бурштина (Michael Janich) отримало оновлення в плані ергономіки — Spyderco Yojimbo 2. Злегка змінилися лінії ручки для кращого зіткнення з долонею й контролю над клинком. Сам клинок виготовлений зі сталі CPM-S30V американського виробництва, яка завдяки порошковій структурі та високому вмісту вуглецю та хрому, має антикорозійну властивість та тривалий час утримує заточування. Ручка має каркасну структуру зі сталевих напрямних із накладками з практичного склотекстоліту G-10 з рельєфною поверхнею. У відкритому положенні клинок фіксується надійним замком замикання Сompression Lock®.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Spyderco |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 79 мм |
| Товщина леза | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | C85GP2 |
| Гарантія | 3 місяці |
| Дизайнер | Michael Janich |
| Довжина клинка, мм | 79 |
| Довжина загальна, мм | 192 |
| Додаткова інформація | Клипса |
| Кишенькова кліпса | Чотирипозиційна |
| Мoдель. | Yojumbo2, Yojumbo2 |
| Марка стали клинка | CPM-S30V |
| Марка сталі/Матеріал клинка | CPM S30V |
| Матеріал накладки/ручки | G-10 |
| Матеріал руків'я | G-10 |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Ножны | Немає |
| Обробка клинка/Покриття | Satin |
| Загальна довжина | 192 мм |
| Відкривання ножа | Підпальцевий отвір |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Тип замка | Compression lock, Compression lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 4 |
| Паковання | Коробка, Коробка |
| Чохол/ножини | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 720 ₴



