Ніж загалом повторює модель ZT-301, але легше та менше її на 10%. В іншому — такий самий «агресор». На клинку — покриття карбідом вольфраму (Tungsten DLC), яке захищає сталь від корозії та механічних пошкоджень. Ручка виготовлена з об'ємного склотекстоліту G-10 (в моделях із зеленою та коричневою ручкою — з алюмінію) і обладнана замком LinerLock. Під час відкриття використовується система SpeedSafe®, що дає змогу відкрити ніж легким натисканням на виступ клинка (плавник).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zero Tolerance |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 83 мм |
| Товщина леза | 3.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0350TS |
| Дизайнер | Ken Onion |
| Довжина клинка, мм | 83 |
| Довжина загальна, мм | 193 |
| Додаткова інформація | 4-позиційна кліпса, отвір під темляк |
| Кишенькова кліпса | Чотирипозиційна |
| Мoдель. | 0350, 0350 |
| Марка стали клинка | CPM-S30V |
| Марка сталі/Матеріал клинка | CPM S30V |
| Матеріал накладки/ручки | G-10 |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Обробка клинка/Покриття | DLC |
| Загальна довжина | 193 мм |
| Відкривання ножа | Фліпер, Шпенячок, Асист |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Країна виробник | США, США |
| Тип замка | Liner lock, Liner lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 3,3 |
| Паковання | Коробка, Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 470 ₴




