
Небезпечна бритва Boker The Celebrated Ebenholz
6 800 ₴
- В наявності
- Код: 23730775
Boker Manufaktur Solingen — ножі найвищого класу! З 1869 року й досі виробляються на фабриці Boker у місті Золінген, Німеччина.
Виробництво небезпечних бритв компанією Boker почалося з моменту заснування «Heinr. Boker&Co" в Золінгені 1869 року. З перших днів велика увага приділялася якості матеріалів і продукції, що виготовляється, що принесло бритвам Straight Razor успіх і всесвітню популярність. Після закінчення Другої світової війни виробництво бритв було припинене. Оригінальний каталог Boker USA 1906 року, що зберігся до наших днів, з повним асортиментом небезпечних бритв являє собою найстаріший документ в архіві компанії. Згодом виробництво бритв повернулося. Зараз класичні небезпечні бритви Straight Razor виготовляються в традиційному дизайні, але з використанням новітніх технологій і матеріалів.
Модель The Celebrated Ebenholz — це перевипуск знаменитої небезпечної бритви, яка вже з'являлася в каталозі продукції Boker USA в 1906 році. Заново розроблена модель із колодкою з деревини також обладнана клинком із вуглецевої сталі з шириною полотна 5/8-дюйма. Накладки колодки виготовлені з чорного дерева. Для оформлення напису на клинку використовувалося золоте напилення — 24 карати.
- Логотип Boker на колодці.
- Сертифікат автентичності.
- Оригінальне паковання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boker |
| Довжина леза | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 140427 |
| Гарантія | 3 місяці |
| Довжина клинка, мм | 80 |
| Довжина загальна, мм | 240 |
| Додаткова інформація | Клинок має дзеркальне покриття і позолоту 24 карати, Клинок має дзеркальне покриття й позолоту 24 карати |
| Мoдель. | The Celebrated Ebenholz, The Celebrated Ebenholz |
| Марка стали клинка | Вуглецева |
| Марка сталі/Матеріал клинка | Вуглецева |
| Матеріал накладки/ручки | Ебенове дерево |
| Матеріал руків'я | Ебенове дерево |
| Ножі та холодна зброя | Бритви |
| Обробка клинка/Покриття | Дзеркальний |
| Загальна довжина | 240 мм |
| Підкатегорія | Бритви |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 4,7 |
| Товщина леза | 4.7 мм |
| Паковання | Коробка, Коробка |
- Ціна: 6 800 ₴




