
Приклад Magpul ACS-L Carbine Stock для (Mil-Spec)
5 600 ₴
- В наявності
- Код: 36830034
Приклад Magpul ACS-L (Adaptable Carbine Stock - Light) дає змогу замінити штатний приклад карабінів AR-15 на сучаснішу та практичнішу. Приклад виготовлений із міцного полімеру, має обтічну форму, що перешкоджає зачіпанням зброї за одяг або спорядження. У корпусі передбачені відсіки для зберігання різних дрібниць, які будуть корисні в польових умовах. Фіксатор приклада розташований усередині рамки самої приклада, що запобігає випадковому натисненню. Відмінність від базової моделі ACS полягає без батарейного відсіку.
Представлений у двох варіантах виконання — для труб уніфікованих типів Mil-Spec і Commercial-Spec від різних виробників.
Особливості:
- скошена поверхня гребеня забезпечує велику площу контакту щоки стрілка з прикладом
- відсік для зберігання в задній частині приклада з вікном доступу з правого боку приклада
- додатковий фрикційний затискач запобігає виникненню люфтів
- конструкція важеля фіксатора приклада виключає випадкове спрацьовування
— високоякісна хром-кремієва пружина гарантує стабільну роботу та тривалий експлуатаційний термін
- змінний потиличник завтовшки 7,6 мм має нековзну поверхню та підвищує контроль утримання
- сумісний із кріпленням Magpul ASAP або іншими ресиверними кріпленнями
— має два кріплення для ременя — круглий отвір під швидкознімний 1.5/" кнопкову антабку посередині та отвір під ремінь 1" внизу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Magpul |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MAG378-BLK |
| Габарити | Довжина — 201 мм, ширина — 55 мм |
| Довжина/габарити | Довжина — 201 мм, ширина — 55 мм |
| Додаткова інформація | Макс. збільшення довжини — 8,25 см, Макс. збільшення довжини — 8,25 см |
| Комплектація | Гвинт під шестигранний ключ (1), інструкція (1), Втулка метал, з різзю (1) |
| Мoдель. | ACS-L Carbine Stock, ACS-L Carbine Stock |
| Матеріал | Пластик, пластик |
| Модель зброї | AR-15 |
| Підкатегорія | Приклади й адаптери |
- Ціна: 5 600 ₴



