
Саундмодератор A-TEC Carbon03 — кал.224 (під кал. 222 Rem; 223 Rem и 22-250 Rem). Резьба - M16x1
19 450 ₴
- В наявності
- Код: 36740331
A-TEC Carbon 03 — подальший розвиток концепції ультралегкого та компактного мисливського саундмодератора (глушника). Як і в попередньої моделі Carbon 02, корпус A-TEC Carbon 03 складається з двох матеріалів: авіаційного алюмінію з внутрішньої сторони та міцного вуглецевого волокна на зовнішній стороні. За заявами виробника саундмодератори A-TEC Carbon 03 забезпечують шумозаглушення 30-36 дБ у калібрі 308 Win.
ВАЖЛИВО!!! Під час встановлення саундомодератор на 150 мм закриває контур дула. Отже, встановлений прилад збільшує довжину дула тільки на 155 мм!
ВАЖЛИВО!!! Саундмодратори лінійки Carbon — це чисто ВОХОТНІЧНІмаксимально полегшені глушники. Вони НЕ ПРЕДНАЗНАЧЕНЫ для спортивної стрільби довгими серіями. Під час використання обов'язково звертати увагу на температурний колірний індикатор і негайно припинити стрілянину у разі зміни кольору. За чималого переГРІВІ глушник вийде з ладу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | A-Tec |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акустична ефективність, дБ | 36 dB (C), 36 dB (C) |
| Гарантія | 12 місяців |
| Група калібрів | 5.6 мм (.224) Centerfire |
| Довжина/Габарити | 275 х 49 мм (збільшення довжини дула під час встановлення — 155 мм) |
| Довжина/габарити | 275 х 49 мм (збільшення довжини дула під час встановлення — 155 мм) |
| Дульна різь | M16x1, M16x1 |
| Комплектація | гайка (1), Шайба (1) |
| Мoдель. | Carbon03, Carbon03 |
| Матеріал | Вуглецеве волокно, Вуглецеве волокно |
| Підкатегорія | Саундмодератори та ДТК |
- Ціна: 19 450 ₴



