
Глушник A-TEC CMM-6. Калібр - .22 LR (підходить під калібр 22 WMR; 17 HMR; 22 Hornet). Різьба - 1/2\"-20 (у карабінах ТОЗ-78;
5 330 ₴
- Немає в наявності
- Код: 36740040
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Глушник A-Tec СММ-6 призначений для використання з озброєнням наступних калібрів: .22 LR, .22 WMR, Magnum, .17 HMR та .22 Hornet.
Нині СММ-6 – один із найефективніших «малокаліберних» глушників на ринку. У новій моделі кількість камер збільшено до 6 (про це свідчить індекс моделі), відповідно, збільшено й рівень приглушення звуку пострілу.
Ефективність приглушення звуку - 36-51 дБ.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A-Tec |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Група калібрів | 5.6 мм (.224) Rimfire |
| Довжина/Габарити | 182 х 30 мм (збільшення довжини дула під час встановлення — 150 мм) |
| Довжина/габарити | 182 х 30 мм (збільшення довжини дула під час встановлення — 150 мм) |
| Додаткова інформація | Легкосплавний метал. Розбирається для чищення., Легкосплавний метал. Розбирається для чищення. |
| Дульна різь | 1/2"-20 |
| Комплектація | инструкция (1) |
| Мoдель. | CMM-6 Rimfire, CMM-6 Rimfire |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Підкатегорія | Саундмодератори та ДТК |
| Країна виробник | Норвегія, Норвегія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 330 ₴



