Саундмодератори H2 – це друге покоління глушників, що прийшло на зміну серії Herz. Удосконалено конструкцію саундмодератора – тепер він став модульним, що дозволяє легко його вкоротити та подовжити без застосування спеціальних інструментів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A-Tec |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Група калібрів | 7.62 мм (.30), 7 мм (.284) |
| Довжина/Габарити | 230 х 49,4 мм (збільшення довжини дула під час встановлення — 150 мм) |
| Довжина/габарити | 230 х 49,4 мм (збільшення довжини дула під час встановлення — 150 мм) |
| Дульна різь | M15x1, M15x1 |
| Калібр | .30 мм |
| Комплектація | Інструкція (1), Прокладка/фіксатор/(1), Захист різі (1) |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Мoдель. | H2, H2 |
| Підкатегорія | Саундмодератори та ДТК |
| Країна виробник | Норвегія, Норвегія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 080 ₴


