
Саундмодератор A-TEC Optima-45 швидкознімний. Кал. -.224 (під кал..2222 Rem;.223 Rem і.22-250 Rem). Різьба
16 540 ₴
- В наявності
- Код: 36740301
A-TEC Optima 45 — новий компактний саундмодератор, що поєднує в собі невелику вагу, модульну конструкцію та швидку фіксацію на дульному зрізі.
Завдяки напівінтегрованій системі, цей модер збільшує загальну довжину зброї всього на 150 мм. Модульна конструкція дає змогу розібрати саундмодератор на кілька складників частин, що неабияк спрощує процес обслуговування й чищення. Також стрілок може на власний розсуд замінювати частини модератора залежно від завдання або калібру.
Саундмодератори A-TEC Optima-45 забезпечують зниження рівня звуку пострілу на 29 дБ, маса приладу водночас не перевищує 285 г.
Для встановлення на зброю досить одягнути саундмодератор на спеціальний адаптер A-Lock Mini та повернути на 60 градусів для надійної фіксації.
УВАГА!: Щоб уникнути застрягання всередині саундмодератора нарізного адаптера-перехідника, перед встановленням саундмодератора переконайтеся, що адаптер посаджений на дуло за допомогою фіксатора різі (для розбірних з'єднань). Зовнішню різь на адаптері рекомендується змащувати високотемпературним консистентним мастилом (наприклад, Bore Tech EXTREME GREASE HD або Shooters Choice All Weather High-Tech Grease).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | A-Tec |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акустична ефективність, дБ | 29 dB (C), 29 dB (C) |
| Гарантія | 12 місяців |
| Група калібрів | 5.6 мм (.224) Centerfire |
| Довжина/Габарити | 230 х 44,4 мм (збільшення довжини дула під час встановлення — 150 мм) |
| Довжина/габарити | 230 х 44,4 мм (збільшення довжини дула під час встановлення — 150 мм) |
| Додаткова інформація | Максимальний діаметр дула для встановлення — 23,7 мм, Максимальний діаметр дула для встановлення — 23,7 мм |
| Дульна різь | A-Lock Mini, A-Lock Mini |
| Комплектація | Прокладка/фіксатор/(1), Інструкція (1) |
| Мoдель. | Optima-45, Optima-45 |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав, алюмінієвий сплав |
| Підкатегорія | Саундмодератори та ДТК |
- Ціна: 16 540 ₴





