
Саундмодератор A-TEC T-94. Кал. - 9 мм (9х19; 9х21). Резьба - M15x1
18 250 ₴
- В наявності
- Код: 36740092
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A-Tec |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | T94 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Група калібрів | 9.3 мм (.366) |
| Довжина/Габарити | 182 x 42 мм |
| Довжина/габарити | 182 x 42 мм |
| Дульна різь | M15x1, M15x1 |
| Комплектація | инструкция (1) |
| Мoдель. | T94, T94 |
| Матеріал | Неіржавка сталь, неіржавка сталь |
| Підкатегорія | Саундмодератори та ДТК |
| Країна виробник | Норвегія, Норвегія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 250 ₴




