
Саундмодератор A-TEC Wave. Кал. -.22 LR (підходить під кал. 22 WMR; 17 HMR; 22 Hornet). Різь - 1/2"-20 (в
4 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: 36740102
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
A-TEC Wave — надлегкий і компактний саундмодератор для дрібноколаберних і пневматичних гвинтівок. Корпус виготовлений із суцільної алюмінієвої заготовки з анодуванням поверхні.
A-TEC Wave важить лише 96 грамів і збільшує загальну довжину зброї всього на 120 мм, а діаметр у 31 мм дає змогу використовувати саундмодератор із базовими відкритими прицільними пристосуваннями зброї.
Ефективність заглушення звуку від -27 до -36 дБ (на дозвукових патронах рівень звуку пострілу нижчий звуку потрапляння кулі в мішень). Також саундмодратори неабияк зменшують рівень спалаху від пострілу та його відбій.
Уся зброя, протестована із саундмодераторами A-TEC Wave, відповідала ліміту шумового впливу, встановленого європейською Директивою 2003/10/EC (140 Пa або 137 дБ (C)).Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A-Tec |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Акустична ефективність, дБ | 27-36 dB (С), 27-36 dB (С) |
| Гарантія | 12 місяців |
| Група калібрів | 5.6 мм (.224) Rimfire |
| Довжина/Габарити | 135 x 31 мм (збільшення довжини дула під час встановлення — 120 мм) |
| Довжина/габарити | 135 x 31 мм (збільшення довжини дула під час встановлення — 120 мм) |
| Дульна різь | 1/2"-20, 1/2"-20 |
| Комплектація | инструкция (1) |
| Мoдель. | Wave, Wave |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав, алюмінієвий сплав |
| Підкатегорія | Саундмодератори та ДТК |
| Країна виробник | Норвегія, Норвегія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 250 ₴


