
Саундмодератор Ase Utra Jet-Z Compact кал.30 (під кал. 270 Win; 7x64; 308 Win и 30-06). Резьба - 5/8"-24
17 300 ₴
- В наявності
- Код: 36740201
У лінійці ASE UTRA Jet-Z Compact представлені високоефективні саундмодератори, спроєктовані під популярні калібри аж до.300 Win Mag за патентованою технологією jet-ZTMbaffle system.
Глушники ASE UTRA Jet-Z Compact є суцільностальними та суцільнозварними виробами з високим експлуатаційним ресурсом. Сфера застосування — полювання, практична та спортивна стрільба з карабінів із подовжувально-ковзним закривом, а також напівавтоматичних гвинтівок.
Саундмодератори ASE UTRA Jet-ZTM серії Compact додають усього 490-515 грамів до ваги зброї (залежно від калібру) і всього 140 мм до його загальної довжини. Вузький профіль (40 мм) дає змогу використовувати глушники в зброї з низькими відкритими прицільними пристосуваннями.
Глушники ASE UTRA jet-ZTM Compact зменшують рівень звуку пострілу зброї на 25-27 дБ (залежно від типу боєприпасів, калібру, розташування об'єкта тощо) і неабияк зменшують рівень спалаху від пострілу та відбій.
Уся зброя, протестована із саундмодераторами Jet-Z Compact, відповідала ліміту шумового впливу, встановленому європейською Директивою 2003/10/EC (140 Пa або 137 дБ (C)).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ase Utra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акустична ефективність, дБ | 25-27, 25-27 |
| Артикул | AU277 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Група калібрів | 7.62 мм (.30), 7 мм (.284) |
| Довжина/Габарити | 177-185 х 40 мм (збільшення довжини дула під час встановлення — 155 мм) |
| Довжина/габарити | 177-185 х 40 мм (збільшення довжини дула під час встановлення — 155 мм) |
| Дульна різь | 5/8"-24, 5/8"-24 |
| Комплектація | инструкция (1) |
| Мoдель. | JET-Z COMPACT, JET-Z COMPACT |
| Матеріал | Сталь, Сталь |
| Підкатегорія | Саундмодератори та ДТК |
- Ціна: 17 300 ₴


