
Саундмодератор Ase Utra Jet-Z CQB-S .224 1/2"-28
18 230 ₴
- В наявності
- Код: 36740083
Лінійка ASE UTRA Jet-Z CQB і CQB-S представляє серію ультракомпактних надлегких гвинтівкових саундмодерторів, виготовлених за патентованою технологією jet-ZTMbaffle system. Глушники ASE UTRA Jet-Z CQB і CQB-S є суцільностильними та суцільнозварними виробами з високим експлуатаційним ресурсом.
Саундмодератори ASE UTRA Jet-ZTM серії CQB додають усього 484-505 грамів до ваги зброї (залежно від калібру) і всього 125 мм до його загальної довжини (у ASE UTRA Jet-Z CQB-S цей показник ще менший: 411-432 грами та 96 мм відповідно). Вузький профіль (40 мм) дає змогу використовувати глушники в зброї з низькими відкритими прицільними пристосуваннями
ASE UTRA Jet-Z CQB і CQB-S мають високий показник заглушення звуку — 27-30 і 24-25 дБ відповідно (залежно від типу боєприпасів, калібру, розташування об'єкта тощо) і у формі додаткової функції зменшують рівень спалаху від пострілу та відбій.
Винтовки, протестовані із саундмодераторами Jet-Z CQB і CQB-S, відповідають ліміту шумового впливу, встановленому європейською Директивою 2003/10/EC (140 Пa або 137 дБ (C)).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ase Utra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акустична ефективність, дБ | 24-25, 24-25 |
| Артикул | AU116 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Група калібрів | 5.6 мм (.224) Centerfire |
| Довжина/Габарити | 120-128 х 40 мм (збільшення довжини дула під час встановлення — 96 мм) |
| Довжина/габарити | 120-128 х 40 мм (збільшення довжини дула під час встановлення — 96 мм) |
| Дульна різь | 1/2"-28, 1/2"-28 |
| Комплектація | инструкция (1) |
| Мoдель. | JET-Z CQB, JET-Z CQB |
| Матеріал | Сталь, Сталь |
| Підкатегорія | Саундмодератори та ДТК |
| Країна виробник | Фінляндія, Фінляндія |
- Ціна: 18 230 ₴


