
Саундмодератор Ase Utra SL7i (полегшений).30 (під кал. 270 Win; 7x64; 7mm Rem Mag; 308 Win; 30-06; 300 Win
19 700 ₴
- В наявності
- Код: 36740309
S — серія нових приладів зниження рівня звуку пострілу (саундмодераторів) від Ase Utra OY, що вирізняється малими розмірами та вагою. Зброя, обладнана цими приладами компактніше та маневрніше, має кращий баланс, порівнюючи з більш громіздкими аналогами інших виробників.
Під час використання звичайних надзвукових боєприпасів, дає такі переваги:
- неабияк знижує рівень звуку до прийнятного (для незахищеного вуха);
- є ефективним дульним гальмом, що зменшує імпульс відбою;
— усуває дульне спалах полум'я, здатне засліпити під час полювання в сутінку або вночі.
Залежно від кількості внутрішніх камер, серія піддіюється на чотири моделі — SL5, SL6, SL7 і недавнюю новинку — дев'ятикамерну модель SL9, що має оптимізацію під різні групи калібрів. Всі модифікації випускаються з різними типами різі, що трапляється на довгодульному нарізному зброї: M14x1 (карабіни Sauer 202 і 303); М15х1 (карабины Blaser R8); М18х1 (найперські гвинтівки Sako TRG 22/ 42 і Blaser R93 LRS2; спортивно-повідні модифікації Blaser R8 Match).
Матеріалом слугує неіржавка сталь серії 300, що сприяє тривалішому ресурсу використання. У разі заявленого гарантованого пострілу в 5 000, на випробування було вироблено 10 000 без втрати будь-яких функціональних можливостей, що свідчить про високу надійність конструкції. Оскільки прилад не розбірний, для профілактичної чищення його досить промити керосином (після 1-2 тис. пострілів), а потім гарненько просушити феном.
Під час тестування, проведеного редакцією журналу «Світ захоплень: полювання та зброя», зміщення середньої точки потрапляння після встановлення Ase Utra SL5 на карабін, не перевищило 2 МОА (6 см) на дистанції 100 метрів. Водночас із 200 метрів, звук пострілу в лісі Росав ледь помітним, а виявити місце розташування стрілка не мала бути можливим!
SL i — оновлені та полегшені, але не менш ефективні варіанти саундмодераторів попередньої моделі SL.
SL7i.30 — підходить під усі без винятку.30-і калібри (7,62 мм), зокрема: 300 Win Mag; 300 WSM; 300 RUM; 300 Weatherby.
SL7i.338 — під калібри 9,3х62; 9,3х64; 338 Win Mag; 338 Lapua Mag.
Придушення шуму: 26-28 dB (A)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ase Utra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акустична ефективність, дБ | 30-33 dB (A), 30-33 dB (A) |
| Артикул | AU587-I |
| Гарантія | 12 місяців |
| Група калібрів | 7.62 мм (.30), 7 мм (.284) |
| Довжина/Габарити | 159-171 х 45 мм (збільшення довжини дула під час встановлення — 144 мм) |
| Довжина/габарити | 159-171 х 45 мм (збільшення довжини дула під час встановлення — 144 мм) |
| Дульна різь | M15x1 HK, M15x1 HK |
| Комплектація | инструкция (1) |
| Мoдель. | SL7i, SL7i |
| Матеріал | Неіржавка сталь, неіржавка сталь |
| Підкатегорія | Саундмодератори та ДТК |
- Ціна: 19 700 ₴





