
Антабка FAB Defense PSA на планку Weaver/ Picatinny
1 900 ₴
- В наявності
- Код: 24100028
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Швидкознімна поворотна антабка FAB Defense PSA з кріпленням на планку Picatinny. Виготовлена з високоміцного авіаційного алюмінієвого сплаву 6061, може бути встановлена як на праву, так і на ліву сторону.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FAB Defense |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | fx-psa |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина/Габарити | 32х20х16 мм |
| Довжина/габарити | 32х20х16 мм |
| Додаткова інформація | під ремінь 20 мм, під ремінь 20 мм |
| Мoдель. | PSA, PSA |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав 6061, Алюмінієвий сплав 6061 |
| Підкатегорія | Антабки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 900 ₴

