Під брендом Fox Knives випускаються переважно мисливські ножі, хоча широкий асортимент містить ножі для активного відпочинку та повсякденного носіння. Високі технологічні стандарти, різноманітність матеріалів і варіантів виготовлення моделей дасть змогу вибрати найбільш відповідний для Вас варіант!
Ножі лінійки Core від компанії FOX призначені для роботи в польових умовах і ефективно протистоять впливу довкілля. Поліпропіленова суцільнолита ручка з характерним рифленням має високі протиковзні властивості. Клинки виготовляються з неіржавкої сталі BECUT, з твердістю приблизно 57-58 HRC.
Дизайн FOX Core розроблений за участю відомого ножового майстра Джеспера Воксне та базується на ньому ж розробленому складаному ножі з такою ж назвою. Будьте уважні під час вибору.
У модельному ряду представлені моделі з ручками різного кольору, "скандинавськими" і звичайними спусками, також є версія зі шкірознімним гаком.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fox |
| Колір | Зелений |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 110 мм |
| Товщина леза | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | FX-605 OD |
| Гарантія | 3 місяці |
| Дизайнер | Jesper Voxnaes |
| Довжина клинка, мм | 110 |
| Довжина загальна, мм | 235 |
| Кишенькова кліпса | Немає |
| Мoдель. | Core Fixed, Core Fixed |
| Марка сталі/Матеріал клинка | Becut Bestar |
| Матеріал накладки/ручки | Поліпропілен |
| Ножі та холодна зброя | Холодна зброя |
| Ножны | Фірмовий чохол |
| Обробка клинка/Покриття | SW (Stonewash) |
| Загальна довжина | 235 мм |
| Підкатегорія | Холодна зброя |
| Твердість леза | 57-58 |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 4 |
| Колір чохла/ніжний | OD Green |
| Чохол/ножини | Фірмовий чохол |
- Ціна: 1 680 ₴



