До цього ножа підходить ЧЕХОЛ-L (КОРИЧ)-B або ЧОХОЛ-L (ЧОРН) — B НА КНОПКЕ
Ніж є поєднанням новаторського та класичного дизайну. Поєднання сучасних технологій, традиційних матеріалів і класики, що не старіє. Чудовий клинок зі скандинавськими спусками виготовлений зі сталі марки 440С. Сталь 440С є сучасною високовуглецевою неіржавкою сталлю. Візитна картка 440С висока зносостійкість і твердість, яка забезпечується високим вмістом вуглецю та легом молібденом і ванадієм. Хімічну стійкість сталі надає високий вміст хрому, що надає додаткової зносостійкості. Ця сталь дещо складна в заточуванні, такі ножі погано правляться мусатом, і доведеться витратити чимало сил, щоб переточити такий клинок, але завдяки його зносостійкості робити це доведеться набагато рідше, ніж у разі використання дешевших сталей.
Замок ножа, що вже став класикою, невибагливий і відпрацьований у виробництві Liner Lock. Замок дуже надійний, дає змогу складати ніж однією рукою й не боїться бруду. Основа колодки виготовлена зі сталевих пластин із накладками з красивого та приємного на дотик дерева. Деревина, яка використовується на накладках, пройшла спеціальне оброблення й не боїться вологи та стійка до гниття. Приємна на дотик, нековзна ручка комфортно лягає в будь-яку руку.
Осьовий гвинт великого діаметра дає змогу проводити регулювання зусилля розкриття клинка. Класичний дизайн, традиційні матеріали в сучасному виготовленні. Дрібні роботи, оброблення риби, похід за грибами, або просто легкий і необтяжливий інструмент на всяк випадок — це про цей ніж. Неагресивний, простий і надійний ніж із гарним клинком. Це найтонша маленька складана фінка!
Цей ніж не є холодною зброєю, тому що не відповідає багатьом ознакам Х.З. Ключовими параметрами цього ножа є довжина леза менш ніж 90 мм, брак упору.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 115 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 110 |
| Кріплення | Немає |
| Марка стали клинка | 440 C |
| Матеріал руків'я | Дерево |
| Загальна довжина | 180 мм |
| Покриття клинка | Mirror Polish |
| Твердість леза | 57-58 |
| Тип | Складные |
| Тип замка | Liner lock |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Чохол/ножини | Немає |
| Ширина | 28 мм |
- Ціна: 295 ₴





