Цей ніж не є холодною зброєю, тому що не відповідає багатьом ознакам Х.З. Ключовими параметрами цього ножа є довжина леза менш ніж 90 мм, товщина леза менш ніж 2.6 мм, відсутність упору.
Складаний ніж із камуфльованими накладками та клинком із 420 сталі. Сталь марки 420 — це відпрацьована у виробництві неіржавка сталь бюджетного сегмента. Порівняно невеликий вміст вуглецю робить цю сталь в'язанням і виключно стійкою до іржі. Невеликий вміст вуглецю також позитивно впливає й на міцність: така сталь менш крихка. Можливо леза таких ножів тупляться трохи швидше за дорогі марки, але й точиться вона теж дуже легко та буквально на всьому: мусати, будь-які точильні камені й навіть V-подібні стругачки без зусиль призведуть затуплений ніж у бойову форму без труднощів, а твердості вистачить із надлишком для побутових завдань.
Клинок цього ножа пристосований для одноручного відкривання завдяки спеціальному штифту. У розкритому положенні клинок фіксується потужним замком Frame Lock. Цей замок є подальшим розвитком добре відомого та відпрацьованого у виробництві замка Liner Lock. Цей замок прекрасно себе зарекомендував як простий, надійний і невибагливий пристрій фіксації клинка. Він стійкий до забруднення й дає змогу легко складати ніж однією рукою.
Колодка ножа являє собою дві сталеві пластини з неіржавкої сталі з пластиковими накладками, що робить ніж ергономічним і зручним у роботі. Сучасний полімер накладок теплий на морозі з шорстким камуфляжним покриттям робить цей ніж непомітним на спорядженні та просто стильним. Прекрасний легкий і компактний складаний ніж із сучасних матеріалів для широкого спектра завдань.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 115 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 115 |
| Кріплення | Немає |
| Марка стали клинка | 420 |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Загальна довжина | 195 мм |
| Покриття клинка | Anodized |
| Твердість леза | 53-56 |
| Тип | Складные |
| Тип замка | Frame Lock |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Чохол/ножини | Немає |
| Ширина | 24 мм |
- Ціна: 256 ₴





