Цей ніж не є холодною зброєю, оскільки не відповідає багатьом ознакам Х.З. Ключовими параметрами цього ножа є довжина леза менш ніж 90 мм, немає упору.
Яскравий складаний ніж сучасного дизайну з клинком із 420 сталі. Сталь марки 420 — це відпрацьована у виробництві неіржавка сталь бюджетного сегмента. Порівняно невеликий вміст вуглецю робить цю сталь в'язанням і виключно стійкою до іржі. Невеликий вміст вуглецю також позитивно впливає й на міцність: така сталь менш крихка. Можливо леза таких ножів тупляться трохи швидше за дорогі марки, але й точиться вона теж дуже легко та буквально на всьому: мусати, будь-які точильні камені й навіть V-подібні стругачки без зусиль призведуть затуплений ніж у бойову форму без труднощів, а твердості вистачить із надлишком для побутових завдань.
У відкритому положенні клинок фіксується надійним і відпрацьованим у виробництві замком Liner Lock, який чудово себе зарекомендував як простий, надійний і невибагливий пристрій фіксації клинка. Він стійкий до забруднення й дає змогу легко складати ніж однією рукою. Колодка ножа являє собою дві сталеві пластини з неіржавкої сталі з накладками з красивого та якісного пластику. Слоистий пластик із дисперсними добавками дає ефект перламутру та має просто дивовижний вигляд. Чітко, стильно, модно... це все про цей ніж. Але не тільки яскравістю берет цей ніж — це повноцінний сучасний інструмент для різання.
Колодка, крім дизайнерських накладок, має глибокі підпальцеві виїмки, які роблять роботу цим ножем надійною й безпечною. Клинок із чорним покриттям має насічку під великий палець, двосторонні штифти для відкривання однією рукою, а також приспущений щодо осі колодки, що робить різ потужним і проникним. Застосування покриття та пластиків робить іржу на цьому ножі практично неможливою, ніж легко промивається й чиститься, не вбирає запахи. Кліпса дасть змогу зручно носити ніж на кишені. Яскравий і непередаваний стильний ніж на кожен день.
До цього ножа ви можете придбати додатково чохол зі шкіри вищого гатунку від Українського виробника ЧЕХОЛ-L (ЧЁРН) -B| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 130 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 89 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 115 |
| Кріплення | Да |
| Марка стали клинка | 420 |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Загальна довжина | 204 мм |
| Покриття клинка | Black Oxide |
| Твердість леза | 52-55 |
| Тип | Складные |
| Тип замка | Liner lock |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Чохол/ножини | Немає |
| Ширина | 27 мм |
- Ціна: 336 ₴





