До цього ножа підходить ЧЕХОЛ- L (КОРИЧН) -B або ЧЕХОЛ-L (ЧЁРН)-B
Цей ніж не є холодною зброєю, тому що не відповідає багатьом ознакам Х.З. Ключовими параметрами цього ножа є довжина леза, менш ніж 90 мм, товщина леза менш ніж 2.6 мм, відсутність упору.
Складаний ніж із кістяною ручкою з клинком із 420 сталі. Сталь марки 420 — це відпрацьована у виробництві неіржавка сталь бюджетного сегмента. Порівняно невеликий вміст вуглецю робить цю сталь в'язанням і виключно стійкою до іржі. Невеликий вміст вуглецю також позитивно впливає й на міцність: така сталь менш крихка. Можливо, леза таких ножів тупляться трохи швидше за дорогі марки, але й точиться вона теж дуже легко та буквально на всьому: мусати, будь-які точильні камені та навіть V-подібні стругачки без зусиль призведуть затуплений ніж у бойову форму без труднощів, а твердості вистачить із надлишком для побутових завдань.
У відкритому положенні вигнутий полірований клинок фіксується надійним і відпрацьованим у виробництві замком Liner Lock, який чудово себе зарекомендував як простий, надійний і невибагливий пристрій фіксації клинка. Він стійкий до забруднення й дає змогу легко складати ніж однією рукою. Колодка ножа являє собою дві сталеві пластини з неіржавкої сталі з накладками з кістки. Гладкі світлі накладки мають дивовижний вигляд і приємні на дотик. Це справжня кістка буйвола. Світлі, з трохи помітною текстурою, трохи шорсткі, вони мають стильний та дорогий вигляд.
Колодка, крім чудових накладок, має глибокі підпальцеві виїмки, які роблять роботу цим ножем надійною й безпечною. Полірований клинок хижого вигину з чітко окресленим вістрям, має спеціальний отвір для відкривання ножа однією рукою. Справжній ніж джентльмена. Якісно виготовлений, з міцною фурнітурою, приємною підганянням механіки та приголомшливими накладками з буйволової кістки.
Яскравий, непередаваний стильний ніж на кожен день, який має набагато дорожчий вигляд, ніж коштує.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 132 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 89 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 110 |
| Кріплення | Немає |
| Марка стали клинка | 420 |
| Матеріал руків'я | кістка буйвола |
| Загальна довжина | 200 мм |
| Покриття клинка | Mirror Polish |
| Твердість леза | 54-56 |
| Тип | Складные |
| Тип замка | Liner lock |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Чохол/ножини | Немає |
| Ширина | 27 мм |
- Ціна: 571 ₴






