Цей ніж не є холодною зброєю, тому що не відповідає багатьом ознакам Х.З. Ключовими параметрами цього ножа є довжина леза менш ніж 90 мм, брак упору.
Складаний суцільнометалевий ніж із клинком із 420 сталі. Сталь марки 420 — це відпрацьована у виробництві неіржавка сталь бюджетного сегмента. Порівняно невеликий вміст вуглецю робить цю сталь в'язанням і виключно стійкою до іржі. Невеликий вміст вуглецю також позитивно впливає й на міцність: така сталь менш крихка. Можливо, леза таких ножів тупляться трохи швидше за дорогі марки, але й точиться вона теж дуже легко та буквально на всіх — мусати, будь-які точильні камені й навіть V-подібні стругачки без зусиль призведуть затуплений ніж у бойову форму без труднощів, а твердості вистачить із надлишком для побутових завдань.
Хижий клинок цього ножа з великим упором під великий палець — справжня знахідка для прихильників компактних і одночасно міцних ножів. Для зручного та швидкого розкриття ножа на клинку передбачений спеціальний отвір, за який і відбувається розкриття ножа. Сама колодка являє собою дві потужні сталеві пластини з неіржавкої сталі зі вставками з красивого дерева різних порід. Деревина накладок пройшла спеціальну обробку та не боїться вологи та гниття. Плоска форма накладок робить ніж компактним і зручним у носінні, для чого він обладнаний знімною кліпсою.
У розкритому положенні клинок фіксується потужним замком Frame Lock. Цей замок є подальшим розвитком добре відомого та відпрацьованого у виробництві замка Liner Lock. Цей замок прекрасно себе зарекомендував як простий, надійний і невибагливий пристрій фіксації клинка. Він стійкий до забруднення й дає змогу легко складати ніж однією рукою.
Чудовий зручний і безпечний ніж новаторського дизайну, на кожен день.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 125 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 113 |
| Кріплення | Да |
| Марка стали клинка | 420 |
| Матеріал руків'я | Метал, Дерево |
| Загальна довжина | 193 мм |
| Покриття клинка | Satin Finish |
| Твердість леза | 53-56 |
| Тип | Складные |
| Тип замка | Frame Lock |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Чохол/ножини | Немає |
| Ширина | 35 мм |
- Ціна: 361 ₴






