До цього ножа підходить ЧОХОЛ-XL (КОРИЧН) —B НА КНОПКЕ або ЧОХОЛ-XL (ЧОРН)-B НА КНОПКЕ
Ніж складаний WK 04011 — приємна на вигляд модель, стильна та зручна для щоденного носіння (EDC). Розміри й ергономіка цього складаного ножа роблять його оптимальним для частого використання. Клинок ножа WK 04011 виготовлений із неіржавкої сталі 9Cr18MoV. Не така вже й маленька товщина в обуху — 3 міліметри, позбавляє сумнівів щодо його ненадійності.
Крім цього, клинок забезпечений нітрид — титановим захисно-декоративним покриттям — матово-сірим за кольором. Вона збільшує захисні властивості неіржавкої сталі, захищає від подряпин і слідів використання.
Ніж WK 04011 розкладається за допомогою виступу-плавника або двосторонніх шпеників, після чого фіксується надійним замком типу лайнер лок. З обох боків на колодці є накладки з приємного G 10, жовтогарячого кольору, на яких є насічка, що збільшує надійність і зручність схоплення.
Різні додаткові деталі — зручні підпальцеві виїмки, насічки на клинку та колодки, і виступ колодки з отвором для темляка — тільки збільшують низку корисних властивостей складаного ножа WK 04011, які роблять його вдалим варіантом під час вибору ножа, який носитиметься щодня.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 120 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 82 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 118 |
| Кріплення | Да |
| Марка стали клинка | 9Cr18MoV |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Загальна довжина | 200 мм |
| Покриття клинка | Ti-Ni(Titanium Nitride) |
| Твердість леза | 58-59 |
| Тип | Складные |
| Тип замка | Liner lock |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Ширина | 27 мм |
- Ціна: 951 ₴





