Цей ніж не є холодною зброєю, оскільки не відповідає багатьом ознакам Х.З. Ключовим параметром цього ножа є довжина леза менш ніж 90 мм.
Складаний ніж 06098 є моделлю, у якій поєднуються функціональність, приємний дизайн і вдалі технічні рішення. Клинок цього складаного ножа — варіація на тему класичного кліп-потінка. Виготовлений він із неіржавкої сталі 5Cr15MoV, яку легко керувати й точити, а також має підвищену корозійність.
На обуху, біля основи клинка, є борозенки та насічки, що дають великому пальці зручну точку опори. Їхнє поєднання підпальцевою виїмкою на колодці істотно підвищує надійність захоплення й контроль клинка під час виконання нарізних робіт.
Оскільки ніж 06098 забезпечений різновидом замка, як-от фрейм лок, який є частиною колодки, то одна його сторона — суцільностальна, а друга забезпечена накладкою з композиту G 10 c продуманою насічкою. Фрейм лок забезпечує надійність фіксації розкладеного ножа та зручність його складання.
Загалом, пристрій складаного ножа 06098 — це максимум простоти. Ніж зручно чистити й як-небудь обслуговувати взагалі. Кліпса складаного ножа 06098 — прийнятного розміру та потрібної пружності. Зроблено на колодці та отвір під темляк.
Ніж-фолдер 06098 — вдалий варіант, якщо вам потрібен ніж для щоденного використання в місті (EDC). А його розміри та вага тільки сприяють цьому. І за щоденного використання, і в поході, 06098 — гарний багатозадачний різальний інструмент. Розрізати паковання, відрізати мотузку, зробити розтопки для багаття, наробити бутербродів — все це зручно зі складаним ножем 06098.
До цього ножа підходить ЧЕХОЛ- L (КОРИЧН) -B або ЧЕХОЛ-L (ЧЁРН)-B
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 133 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 115 |
| Кріплення | Да |
| Марка стали клинка | 5Cr15MoV |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Загальна довжина | 200 мм |
| Покриття клинка | Black Stonewash |
| Твердість леза | 56-57 |
| Тип | Складные |
| Тип замка | Liner lock |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Чохол/ножини | Немає |
| Ширина | 30 мм |
- Ціна: 459 ₴





