До цього ножа підходить ЧЕХОЛ- XL (КОРИЧН) -A
Ніж складаний 06101 — це стильне поєднання сучасного дизайну та функціональності фолдера для використання щодня. Фіксується ніж у розкладеному вигляді та складається за допомогою надійного замка фрейм-лок. Розкладається 06101 водночас досить швидко, оскільки він є ножем-фліпером. Швидке відкривання здійснюється за допомогою виступу-плавника на клинку.
Клинок також є поєднанням краси та вдалих дизайнерських рішень. Що забезпечується плавним зниженням лінії обуха та практичністю: він зроблений зі сталі 8Cr13MoV, оптимальної для EDC-фолдерів. Вона не боїться корозії, і, за потреби, її нескладно керувати.
Акуратне звуження клинка до кінчика забезпечує ніж 06101 йому ефективність за точного різання. Обробка поверхні клинка вельми цікава. Це комбінація двох її різновидів — сатинування і чорного стоунвош. До того ж на клинку з обох боків є шпеники, що робить відкриття ножа зручним для лівшів і правшів.
Колодка ножа забезпечена накладками G 10 чорного кольору і є дуже зручною. Цьому сприяють підпальцева виїмка та виступ закінчення ручки, що працює як стопер від вислизання й зміцнювального захоплення. З одного боку на колодці є кліпса, з якого ніж зручно кріпиться на кишені та інших елементах одягу або спорядження.
Складаний ніж 06101 — цікава модель ножа, яка є поєднанням вдалих технічних рішень і сучасного дизайну.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 150 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 120 |
| Кріплення | Да |
| Марка стали клинка | 8Cr13MoV |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Загальна довжина | 205 мм |
| Покриття клинка | Black Stonewash, Satin Finish |
| Твердість леза | 58-59 |
| Тип | Складные |
| Тип замка | Liner lock |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Чохол/ножини | Немає |
| Ширина | 26 мм |
- Ціна: 820 ₴





