06107 — це легкий і компактний складаний ніж, клинок якого виготовлений із неіржавкої сталі 5Cr15MoV. Основні переваги цієї марки стали — доступність, простота редагування та відновлення робочого заточування. На клинку є декоративно-функціональне покриття black stonewash, яке наділяє його захищеністю від слідів використання й подряпин.
Замок складаного ножа 06107 — класичний бек-лок, що вирізняється підвищеною відмовостійкістю. Складаний ніж 06107 передбачає одноручне відкриття і складання, зручне та правшам, і лівшам.
З боку обуха на клинку є підйом. У ньому зроблений спеціальний отвір для зручного розкладання клинка, також на обуху є насічка під великий палець, з яким утримання стає зручнішим і міцнішим.
Ручка складаного ножа 06107 сформована плашками з композиту G10 чорного кольору, з насічкою, що підвищує чіпкість схоплення. 06107 — це простий і легкий ніж-фолдер, який ідеально підходить для щоденного використання в місті та за його рисою.
До цього ножа підходить ЧЕХОЛ- L (КОРИЧН) -B або ЧЕХОЛ-L (ЧЁРН)-B
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 70 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 110 |
| Кріплення | Да |
| Марка стали клинка | 5Cr15MoV |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Загальна довжина | 190 мм |
| Покриття клинка | Black Stonewash |
| Твердість леза | 56-57 |
| Тип | Складные |
| Тип замка | Back Lock |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Чохол/ножини | Немає |
| Ширина | 28 мм |
- Ціна: 426 ₴






