Складаний ніж 07023 — це поєднання вдалого дизайну та надійності конструкційних рішень. Завдяки своїм розмірам і ергономіці, цей складаний ніж оптимальний для щоденного використання і носіння на кишені, зберігання в бардачку машини або в відділеннях похідного рюкзака.
Клинок — з плавним зниженням лінії обуха. Виготовлений із неіржавкої сталі 5Cr15MoV, з твердістю 56-57 HRC. Товщина в обуху — 2,8 міліметра позбавляє скепсису щодо ненадійності клинка. До того ж клинок прикрашений і захищений за допомогою обробки та покриття black stonewash.
Розкладатися ніж 07023 може і швидко — за допомогою асиста та виступу-плавника, і у звичайному темпі, з використанням двобічного шпеника, після чого фіксується надійним замком типу фрейм-лок.
З одного боку замка поверхня 07023 — повністю металева, з тим же покриттям, що й у клинка, а з іншого боку на ній є накладка з G 10, на якій зроблена насічка та вифрезеровані рельєфні візерунки, що прикрашають ніж, а також підвищують зручність і міцність схоплення.
Різноманітні додаткові елементи — зручна насічка для пальців на клинку та колодці, й отвір для темляка — роблять складаний ніж 07023 ще привабливішим під час вибору моделі, яка має носитися щодня.
До цього ножа підходить ЧЕХОЛ-XL (КОРІЧ)-A| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 184 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 125 |
| Кріплення | Да |
| Марка стали клинка | 5Cr15MoV |
| Матеріал руків'я | G10, Метал |
| Загальна довжина | 225 мм |
| Покриття клинка | Black Stonewash |
| Твердість леза | 56-57 |
| Тип | Складные |
| Тип замка | Liner Lock (Assisted Lock) |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Чохол/ножини | Немає |
| Ширина | 30 мм |
- Ціна: 544 ₴






