Ніж складаний 10609
До цього ножа підходить ЧЕХОЛ- L (КОРИЧН) -B або ЧЕХОЛ-L (ЧЁРН)-B
10609 — це надійний складаний ніж середніх габаритів, з клинком, виготовленим із неіржавкої сталі 5Cr15MoV. Основні характеристики цієї марки сталі — доступність, легкість редагування та відновлення гостроти. Декоративно-функціональне покриття «black stonewash» на клинку та ручці, забезпечує клинку цього складаного ножа захист від слідів використання й подряпин.
Замок складаного ножа 10609 — класичний лайнер-лок, що вирізняється підвищеною відмовостійкістю. Складаний ніж 10609 передбачає одноручне відкриття і складання, водночас вся конструкція легко чиститься після будь-яких забруднень.
Частина клинка, з боку обуха, має підіймання. У цьому ж підйомі зроблений отвір для зручності розкладання клинка, також зверху на ньому зроблена насічка під палець, що робить захоплення зручним і міцним.
Колодка складаного ножа 10609 також виготовлена з неіржавкої сталі, що збільшує його міцність, а накладки з композиту G 10 кольору хакі забезпечують комфортність і чіпкість хвату.
10609 — це надійний складаний ніж, який гарний для використання щодня міста та за його рисою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Колір | Хакі |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 120 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 87 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 115 |
| Кріплення | Да |
| Марка стали клинка | 5Cr15MoV |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Загальна довжина | 202 мм |
| Покриття клинка | Black Stonewash |
| Твердість леза | 56-57 |
| Тип | Складные |
| Тип замка | Liner lock |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Чохол/ножини | Немає |
| Ширина | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 576 ₴








