12 KG належить до незвичайного вигляду напівскладних ножів. Ніж такого типу, складаючись на шарнірі, ховається в колодки не повністю.
Довжина клинка 12 KG істотно перевищує довжину його колодки. Коли він складений, то зберігається в піхвах і готовий до використання, як звичайний ніж середнього розміру, у повністю розкритому положенні — як ніж із довгим клинком. У закритому та в розкритому положенні клинок цього ножа фіксує пружинна клинка.
Ножі такого типу називаються «складаний мисливський ніж» або егерський ніж. По-німецьки вони називаються Verlängerungsmesser («подовжений ніж», «ніж із подовженням») або Saufaenger («свинокол», тобто ніж для докладання кабана, підранка). І дійсно, ніж 12KG у розкладеному вигляді вельми схожий на кортик.
Також такі ножі відомі під назвами Богонський або Губертусівський кинджал, а також Dagger d'Estaing або dague la d'Estaing, тобто кинджал адмірала де Естена.
Суть ножів, подібних до 12 KG у тому, що ви маєте два ножі — один невеликий, для дрібних робіт і другий, який стане в пригоді вже чисто для мисливських завдань. Як жарти німецькі з приводу таких ножів — «і ковбаски свинячий нарізати та кабана зарізати».
Втім, 12 KG не є холодною зброєю, і сертифікований, як господарсько-побутовий. Ніж 12 KG комплектується зручними піхвами-кобурою, у якому зручно носити його в напіврозкладеному вигляді.
Ніж 12 KG — насіння зброї з цікавою історією, який стане в пригоді не тільки чисто для функціонального використання, але й подарує колекціонерам незвичайних складаних ножів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 210 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 185 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 120 |
| Кріплення | Немає |
| Марка стали клинка | 440 C |
| Матеріал руків'я | Дерево |
| Матеріал чохла/ніжний | Кожа |
| Загальна довжина | 305 мм |
| Покриття клинка | Mirror Polish |
| Твердість леза | 57-58 |
| Тип | Складные |
| Тип замка | Button lock |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Чохол/ножини | Да |
| Ширина | 21 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 310 ₴






