Ніж обладнаний надійним клинком зі сталі 440 С, що вважається оптимальною для ножів туристичних або щоденного використання (EDC). Марка сталі 440 °C характеризується зносостійкістю, вона довго не тупиться, клинки з неї чудово ріжуть матеріали різної щільності.
Полірований клинок Grand Way 1226 — з плавним зниженням лінії обуха та декоративним долом чудово виглядає і чудово ріже. Наймаленький клинок допоможе вам у найрізноманітніших роботах — від нарізання бутербродів на пікніку або розкриття паковання, до якихось елементарних робіт у нескладному поході.
Для безпечної роботи клинок у відкритому положенні закривається за допомогою замка лайнер-лок, зручного для використання однією рукою. Він надійний у своїй простоті та вкрай невибагливий в обслуговуванні.
Колодка ножа утворена сталевими лайнерами та має гарні накладки з натурального дерева. Темне натуральне дерево чудово гармонує із дзеркальним поліруванням клинка.
Ніж Grand Way 1226 — стильний класичний ніж, з багатозадачним клинком із чудової сталі, стане вашим надійним помічником на природі та в побуті.
До цього ножа підходить ЧЕХОЛ- XXL (КОРИЧН) -A або ЧЕХОЛ- XXL (ЧЕРН) -A Складаний ніж Grand Way 1226 — це вдале поєднання спокійного, класичного дизайну та сучасних рішень.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 200 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 130 |
| Марка стали клинка | 440 C |
| Матеріал руків'я | Метал, Дерево |
| Загальна довжина | 230 мм |
| Покриття клинка | Mirror Polish |
| Твердість леза | 57-58 |
| Тип | Складные |
| Тип замка | Frame Lock |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Чохол/ножини | Немає |
| Ширина | 27 мм |
- Ціна: 576 ₴







