До цього ножа підходить ЧЕХОЛ- XXL (КОРИЧН) -A або ЧЕХОЛ- XXL (ЧЕРН) -A
Цей ніж не є холодною зброєю, оскільки не відповідає багатьом ознакам Х.З. Ключовими параметрами цього ножа є довжина леза до шпеника, який є обмежувачем, менш ніж 90 мм. Складаний ніж 13069 — це варіація на тему мілітарі-ножа та інструмента рятувальника-поліцейського. На виході ми маємо харизматичний, важкий складаний напівавтомат із замком лайнер-лок, фліпером і клинком у стилі американське танто (american tanto).Оскільки перед ножами такого штибу ставляться певні завдання, то це безпосередньо відбивається на функціональності. Потрібна міцність і надійність? — як механізм замикання клинка використовується замок лайнер-лок. Миттєво розкрити ніж? — Конструкцією ножа передбачений пружний клинок, для розкриття якого досить злегка натиснути на плавничок на спині ножа.
Замикальна деталь лайнерка лока слугує пружинистою платиною (згідно, вона і називається лайнером), яка впирається в задню частину клинка. Замок дуже невибагливий, надзвичайно зручний і простий.
Особливість «американського танто» — надзвичайно міцне вістря, оскільки обух зберігає свою товщину практично по всій довжині. Невипадково на демонстраціях новинок з сімейства «тантоїдів» можна побачити пробивання капотів автомобілів, листів металу та міцних екстримів. Діях пробивного типу — це коник цих клинків.
Додаткова фішка цього ножа використання комбінації шайб — латунної та фторопластової. Така комбінація шайб дає змогу досягти оптимального компромісу між міцністю осьового вузла ножа та легким ходом клинка.
Плюс, до конструкції входять склобій і стропоріз, які взагалі постійно готові до дії. Склобоєм пробиваємо та руйнуємо тендітні перешкоди (скло, гіпсокартон), стропоріз ефективно зрізає стропи й автомобільні ремені. У поєднанні із загальною міцністю конструкції й «дуракостійкості», ми отримуємо не ніж, а цілий мультитул на випадок аварійних ситуацій.
Складаний ніж 13069 — чудовий вибір не тільки для професіоналів, а й для шанувальників мілітарі-стилю та активного способу життя.
.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 285 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 94 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 130 |
| Кріплення | Да |
| Марка стали клинка | 420 |
| Матеріал руків'я | Метал |
| Загальна довжина | 224 мм |
| Покриття клинка | Anodized |
| Твердість леза | 52-55 |
| Тип | Складные |
| Тип замка | Liner Lock (Assisted Lock) |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Чохол/ножини | Немає |
| Ширина | 29 мм |
- Ціна: 448 ₴







