Цей ніж не є холодною зброєю, оскільки не відповідає багатьом ознакам Х.З. Ключовими параметрами цього ножа є товщина леза менш ніж 2,6 мм, брак упору.
Складаний ніж 1712 RWT від компанії Grand Way — це модель у концепції доступності — вдалий варіант для тих, хто збирається в похід, на риболовлю, по гриби, на дачу й взагалі для всіх, кому потрібен недорогий, але функціональний і не обтяжливий різальний інструмент.
Характеризується модель простотою пристрою та класичним дизайном. Абсолютно немає зайвих і непрактичних елементів. До пари концепції та використання практичних матеріалів: неіржавкої та зносостійкої сталі 440 С, дерева на колодці. Плюс, нескладний пристрій ножа та ковзне з'єднання — сліп джоїнт.
Клинок ножа 1712 RWT зроблений зі сталі 440 С, виготовлений із помітним скосом обуха. Характерних у такій варіації навах або європейським ножам Середземномор'я. Характеризована підвищеною неіржавкістю сталь 440 С — це візитна картка для практичних, робочих ножів. Саме ці властивості роблять її популярною серед виробників і користувачів.
Складаний ніж 1712 RWT — це середніх розмірів робочий складаний ніж, який буде вашим надійним помічником у виконанні різноманітних завдань, як у місті, так і за його рисою.
До цього ножа підходить ЧЕХОЛ- L (КОРИЧН) -B або ЧЕХОЛ-L (ЧЁРН)-B| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 104 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 115 |
| Кріплення | Немає |
| Марка стали клинка | 440 C |
| Матеріал руків'я | Дерево |
| Загальна довжина | 215 мм |
| Покриття клинка | Satin Finish |
| Твердість леза | 57-58 |
| Тип | Складные |
| Тип замка | Sleepjoint |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Чохол/ножини | Немає |
| Ширина | 20 мм |
- Ціна: 497 ₴




