До цього ножа підходить ЧЕХОЛ- XXL (КОРИЧН) -A або ЧЕХОЛ- XXL (ЧЕРН) -A Grand Way 18037 — це не громіздкий ніж, забезпечений досить довгим клинком (95 міліметрів).
Клинок — витончені та трохи хижі контури, виготовлений із неіржавкої сталі 440С. Ця марки сталі забезпечує клинок Grand Way 18037 тривалою збережністю гостроти та захищеністю від негативних впливів вологи та намокання.
Крім того, клинок забезпечений декоративно-функціональним прорізом, що працює на дизайн і полегшує його розкладання. Є на ньому та класичні шпеники. А виступ-плавник на ньому — не тільки допомагає швидко відкривати ніж, але й слугує підпальцевим упором у відкритому положенні.
Також клинок пройшов оброблення й отримав покриття black stonewash, що й прикрасило його та дало додатковий захист від подряпин і слідів використання.
Колодка — сталеві пластини-лайнери з пластиковою й алюмінієвою накладками. На ножі 18037 є кліпса, з якою його зручно носити на кишені джинсів, штанів і іншого одягу. Накладки колодки прикрашені об'ємними виборами штурвала та черепа в ліхій піратській косинці. Природно, тут простежується прямий натяк на фільм "Пірати карибського моря" та інші піратські історії, здавна улюблені хлопчаками та юнаками в усьому світі.
Всі ці переваги роблять складаний ніж Grand Way 18037 придатним варіантом для тих, хто підшукує собі повнорозмірний фолдер для щоденного використання (EDC) або нескладних походів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 150 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 122 |
| Кріплення | Да |
| Марка стали клинка | 440 C |
| Матеріал руків'я | алюміній |
| Загальна довжина | 220 мм |
| Покриття клинка | Black Stonewash |
| Твердість леза | 57-58 |
| Тип | Складные |
| Тип замка | Liner Lock (Assisted Lock) |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Чохол/ножини | Немає |
| Ширина | 30 мм |
- Ціна: 437 ₴







