Складаний ніж 25444 — вдала модель для щоденного носіння з елементами мілітарі-стилісики. Ніж характеризується надійністю, яку забезпечує суцільнометалева конструкція та замок типу лайнер-лок.
Клинок у 25444 зроблений із неіржавкої 420 сталі. Основні переваги цієї марки сталі — доступність, простота редагування та відновлення робочого заточування.
Поєднання чорного декоративно-захисного покриття клинка та сатинування, оберігає ніж від слідів використання й подряпин. Також клинок прикрашений функціональною насічкою та спеціальним отвором, що допомагає розкладати клинок зі зручністю і працює на мілітарі-дизайн моделі.
Ножовий замок, яким забезпечений ніж 25444 — класичний надійний лайнер-лок, який вирізняється підвищеною надійністю.
Швидше відкриття клинка сприяє доповнення замку асистом. За допомогою шпеника або виступа-плавника на обуху, ніж 25444 легко розкладається й закривається однією рукою.
Одна частина колодки складаного ножа 25444 з боку кліпси — повністю покрита пластиковою накладкою з камуфляжним малюнком.
Друга — має дизайнерські «обнаштування» і частково обмотана паракордом. Частина паракордового шнура утворює темляк. Загалом колодка ножа 01289 — дуже зручна, що забезпечена її фігурністю, спеціальними виїмками та насічками на ній.
25444 — це цікавий складаний ніж щоденного використання (EDC), який добре справляється з розрізанням матеріалів різної щільності та допоможе вам під час нарізання бутербродів або фруктів.
До цього ножа ви можете придбати додатково чохол зі шкіри вищого гатунку від Українського виробника. ЧОХОЛ-XL (чорн) — A
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 120 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 120 |
| Кріплення | Да |
| Марка стали клинка | 420 |
| Матеріал руків'я | шнур, пластик |
| Загальна довжина | 215 мм |
| Покриття клинка | Paint, Satin Finish |
| Твердість леза | 52-55 |
| Тип | Складные |
| Тип замка | Liner Lock (Assisted Lock) |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Чохол/ножини | Немає |
| Ширина | 30 мм |
- Ціна: 370 ₴





