Модель 25561 — ніж, який відразу ж впадає в око своїм цікавим агресивним дизайном. Лінії контурів клинка утворюють легку S-подібність (recurve), доповнену різкими, «тактичними» обрисами колодки.
Але такий ніж підійде не тільки прихильникам інетресного ножового дизайну й колекціонерам.
Цей складник-фліпер призначений для щоденного використання (EDC). Він компактний і невибагливий. Його алюмінієва ручка сформована двома лайнерами, що позитивно позначається на її міцності, водночас не обважнюючи конструкцію загалом. Ергономічні виїмки під пальці дають змогу ножу зручно та надійно лежати в руці.
Складаний у колодку клинок виготовлений зі сталі марки 420 стійкої від впливу корозії й легко тушкуваної. Ці риси вкрай корисні для ножа, який дійсно буде використовуватися щодня, а не просто стояти на полиці.
Клинок ножа покритий неблискувальною чорною фарбою, що тільки підвищує його практичність і антикорозійну стійкість.
Як і належить ножу-фліперу, клинок легко приводиться в робочий стан однією рукою. Власнику досить просто натиснути на «плавник» і наявний у моделі 25561 асист швидким плавним рухом відкриє лезо, яке надійно зафіксується у відкритому положенні замком типу liner lock.
Як альтернативний варіант відкривання ножа на клинку є отвір (thumbhole), надзвичайно зручний для піддягання пальцем.
Додатковою родзинкою ножа є вміщене в його комплект кресало. Здатність розвести вогонь у будь-яких умовах інший раз може виявитися вирішальною.
Загалом ніж моделі 25561 можна схарактеризувати як невибагливий, легкий, компактний і водночас зручний складаний ніж на кожен день, який водночас може реально стати в пригоді і в польових умовах.
До цього ножа ви можете придбати додатково ЧОХОЛ-L (ЧОРН) — B НА КНОПКЕ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 125 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 115 |
| Додаткова інформація | У комплекті кресало |
| Кріплення | Да |
| Марка стали клинка | 420 |
| Матеріал руків'я | алюміній |
| Загальна довжина | 200 мм |
| Покриття клинка | Paint |
| Твердість леза | 52-55 |
| Тип | Складные |
| Тип замка | Liner Lock (Assisted Lock) |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Ширина | 32 мм |
- Ціна: 470 ₴





