Цей ніж не є холодною зброєю, тому що не відповідає багатьом ознакам Х.о. Ключовими параметрами цього ножа є довжина леза менш ніж 90 мм, товщина леза менш ніж 2.6 мм, брак упору.
Ніж Grandway 27152 BST (SET) являє собою досить цікаве поєднання класичного та багатофункціонального ножа. Зарахувати його до багатофункціональних ножів дають змогу два леза, але на цьому багатофункціональність закінчується, і в підсумку ми маємо ошатний класичний ніж міського джентльмена, але з двома лезами.
Клинки ножа Grandway 27152 BST (SET) мають трохи різну форму, що в чому ніяк не позначається на їхніх різальних властивостях, ріжуть обидва чудово. Леза ножа виготовлені зі сталі 440С, дуже популярного ножового матеріалу. Ножі зі сталі 440С чудово ріжуть і довго не тупляться. Ця сталь дещо складна в заточуванні, такі ножі погано правляться мусатом, доведеться витратити чимало сил, щоб переточити такий клинок, але завдяки його зносостійкості робити це доведеться набагато рідше, ніж у разі використання дешевших сталей.
Ніж отримав найпростіший варіант замка-Sleepjoint. По суті, це навіть не замок як такий — у розкладеному вигляді лезо фіксується спейсером, який виконує роль пружини. Якщо на обух леза натиснути з зусиллям, ніж складеться. Замок не забезпечує жорсткої фіксації, але все ж оберігає клинок від випадкового складання.
Колодка надає ножу особливого шарму, у її оздобленні використана натуральна перламутрова мушля та латунь.Grandway 27152 BST (SET) — це ніж щоденного носіння, який однаково доречний у кишені джинсів або піджака. Поєднання красивих, натуральних матеріалів колодки та полірованих лез створює гармонійний образ стильного класичного ножа.
Ніж постачається в подарунковому пакованні зі щільного картону.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 82 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 90 |
| Кріплення | Немає |
| Марка стали клинка | 440 C |
| Матеріал руків'я | натуральна перламутрова мушля, Мармур |
| Загальна довжина | 160 мм |
| Покриття клинка | Mirror Polish |
| Твердість леза | 55-58 |
| Тип | Складные |
| Тип замка | Sleepjoint |
| Паковання | подарункова коробка з вкладнем |
| Чохол/ножини | Немає |
| Ширина | 12 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 075 ₴







