Ніж складаний 283 CW
Grand Way 283 CW — недорогий складаний ніж.
Як перевага цієї моделі можна перерахувати:
- 95 мм клинок із міцної та невибагливої неіржавкої сталі 440 С;
- вага — лише 140 г;
- компактні габарити в складеному стані;
- поверхня клинка оброблена методом Satin Finish;
- надійний замок типу Back Lock
- дійсно цікавий дизайн, у дусі американської ножової класики;
- доступна ціна.
Звісно, Grand Way 283 CW — це бюджетна модель. Не варто пред'являти до неї екстремальні вимоги на кшталт тих, що так люблять оглядачі ножів топового сегмента. Але якщо вам потрібен простий робочий ніж для виконання повсякденних завдань, купіть Grand Way 283 CW і просто користуйтеся ним, коли знадобиться. Це якраз те, для чого він створений.
До цього ножа підходить ЧЕХОЛ- XL (КОРИЧН) -A
Цей ніж не є холодною зброєю, тому що не відповідає багатьом ознакам Х.З. Ключовим параметром цього ножа є те, що немає упору.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 140 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 125 |
| Кріплення | Немає |
| Марка стали клинка | 440 C |
| Матеріал руків'я | Метал, Дерево |
| Загальна довжина | 220 мм |
| Покриття клинка | Satin Finish |
| Твердість леза | 57-58 |
| Тип | Складные |
| Тип замка | Back Lock |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Чохол/ножини | Немає |
| Ширина | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 426 ₴





