Складаний ніж 4172 K — це цікава варіація на тему двох харизматичних типів ножів — іспанської навахи та так званих напівскладних ножів, які в Європі відомі під назвами Verlängerungsmesser («подовжений ніж»), або Saufaenger («свинокол», то є ніж для докладання кабана-підранка) і кинджал адмірала де Естена.
Від навахи тут загальний стиль і форма — як колодки, так і форми клинка. Що ж до напівскладного типу, то клинок 4172 K, як і у всіх таких ножів, набагато довше його колодки.
У результаті, у нас виходить складаний ніж середніх розмірів (275 міліметрів) з клинком досить приголомшливої довжини (147 міліметрів). Для захисту від сильно витичних ручок клинка було придумано досить дотепне рішення. Колодка ножа продовжує складаний металевий хвостовик, у який і ховається клинок під час складання.
Коли ніж розкладений, то більша частина цього хвостовика, не заважаючи хвату, йде в ручку ножа, працюючи водночас ще стопором, що запобігає його складання.
Більшість складаних ножів добре підходить для EDC-користування, проте компактність таких ножів не може не впливати на розміри клинка. Ніж 4172 K — гарне вирішення такої проблеми.
Колодка середніх розмірів зберігає в собі чималий клинок, яким можна нарізати й великий каравай хліба, і великі плоди, на кшталт дині. Плюс, звісно ж, це ніж цікавої конструкції, який тішить око впізнаваними класичними формами й припаде до душі шанувальникам не типових фолдерів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 230 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 147 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 128 |
| Кріплення | Немає |
| Марка стали клинка | 420 |
| Матеріал руків'я | Метал, Дерево |
| Матеріал чохла/ніжний | Кордура |
| Загальна довжина | 275 мм |
| Покриття клинка | Satin Finish |
| Твердість леза | 52-55 |
| Тип | Складные |
| Тип замка | Sleepjoint |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Чохол/ножини | Да |
| Ширина | 31 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 484 ₴









