До цього ножа підходить ЧЕХОЛ- XL (КОРИЧН) -A
Цей ніж не є холодною зброєю, оскільки не відповідає багатьом ознакам Х.З. Ключовим параметром цього ножа є брак упору.
450 BWB — це модель складаного ножа, що є варіацією на тему завжди актуальної класики. Надійний і багатозадачний ніж-фолдер. Чудовий варіант чоловічого EDC-ножа в стиле оldtimer.
Особливості та переваги складаного ножа 450 BWB:- Клинок класичної форми кліп-пінт зі сталі 440 С. Функціональний помічник у звичайному розрізі, а також у прорізанні та проколюванні матеріалів різної щільності.
- 440С — поєднання стійкості зношування, навантажень і іржі. Робоча гострота клинка втрачається зовсім не швидко.
- Виїмка. На відміну від класичних зразків, забезпечений виїмкою-зачепом, що полегшує розкладання ножа.
- Ручка. До сталевого корпусу приклеплені красиві дерев'яні накладки та сталеві притини, що формують колодку. З цією ручкою ніж зручно лягає в долоню, з відчуттям приємної важкості.
- Замок. Це класичний бек лок — найбільш безвідмовний механізм фіксації клинка.
Фолдер 450 BWB — це комбінація надійності та компактності. Цей складаний ніж — вдала модель у класичному стилі, що підходить як ножа для EDC, так і потрібна на допомогу в подорожах, у поїздках, походах і пікніках.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 170 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 130 |
| Марка стали клинка | 440 C |
| Матеріал руків'я | Метал, Дерево |
| Загальна довжина | 230 мм |
| Покриття клинка | Satin Finish |
| Твердість леза | 57-58 |
| Тип | Складные |
| Тип замка | Back Lock |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Ширина | 24 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 459 ₴





