Складной нож 5058
Складаний ніж 5058 — сучасна інтерпретація на тему класичної навахи.
Звичайно, жодного замка-«тріскачки» тут немає, за замикання тут відповідає теж перевірений часом надійний замок бек-лок. У цьому виконанні його вирізняє плавність ходу під час розкладання та надійність замикання, коли ніж розкладений.
Щодо форми клинка, то складаний ніж 5058 має також характерний скос обуха, таким клинком зручно не тільки різати, а й випаровувати, зрізати, надрізати та проколювати різні матеріали.
У складеному вигляді складаний ніж 5058 цілком компактний (приблизно 120 міліметрів), а ось розклавши його, ми розуміємо, що у нас досить повнофункціональний ніж — довжина його клинка дорівнює 100 міліметрам, а ручки — 125 міліметрам. Складаним ножем 5058 зручно нарізати собі продукти для бутербродів і салатів, різати пакувальний шпагат і розкривати посилки.
Довжина колодки наближає цей ніж до універсальності — ніж підходить не тільки для долоні середніх розмірів, але і для людей із долонями широкими та довгими пальцями.
Загалом ніж 5058 — це приємний складаний складаний ніж із дерев'яними накладками на колодці, який може стати в пригоді вам і на пікніку, і у відрядженні або під час щоденного використання в місті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 130 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 125 |
| Кріплення | Немає |
| Марка стали клинка | 440 C |
| Матеріал руків'я | Дерево |
| Загальна довжина | 225 мм |
| Покриття клинка | Satin Finish |
| Твердість леза | 57-58 |
| Тип | Складные |
| Тип замка | Back Lock |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Чохол/ножини | Немає |
| Ширина | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 336 ₴



