5188 EWP — це складаний ніж у приємному класичному стилі з клинком зі сталі 440 С. Використання цієї сталі наділяє клинок 5188 EWP цілим комплексом необхідних властивостей. Він не іржавіє, не боїться корозії та його різальна крайка надовго зберігає свою гостроту.
Розкладування та надійність фіксації ножа в робочому стані забезпечується за допомогою перевіреного часом замка бек лок. Колодка ножа 5188 EWP — продуманих форм, з кількома підпальцевими виїмками. Вона утворена сталевими лайнерами з красивими дерев'яними накладками. Деревина цих накладок пройшла спеціальну обробку, що забезпечує їм стійкість до вологи та розбухання.
Теплі на морозі та приємні на дотик у літню пору, ці накладки чудово гармоніюють із полірованим клинком і масивними притинами з візерунками для металу.
Складаний ніж 5188 EWP — справжній багатозадачник. Довгий клинок впорається з будь-якою роботою, чи це нарізання бутербродів на пікніку, нарізання м'яса, знятого із шампурів на пікніку, розкриття посилок або інших паковань. Недрібний, красивий, але водночас без втрати робочих якостей, ніж із чудовим функціоналом.
До цього ножа підходить ЧЕХОЛ-XL (КОРИЧН) — A або ЧОХОЛ-XL (ЧОРН) — А НА КНОПКЕ-2
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 150 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 89 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 125 |
| Кріплення | Немає |
| Марка стали клинка | 440 C |
| Матеріал руків'я | Метал, Дерево |
| Загальна довжина | 214 мм |
| Покриття клинка | Mirror Polish |
| Твердість леза | 57-58 |
| Тип | Складные |
| Тип замка | Back Lock |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Чохол/ножини | Немає |
| Ширина | 28 мм |
- Ціна: 491 ₴







