Складаний ніж 5296 — це поєднання простоти, утилітарності та практичності. Клинок цього складаного ножа виготовлений із неіржавкої 420 сталі, яка вирізняється антикорозійністю й легкістю заточування. Підправити ніж легко навіть у польових умовах, буквально, чи не на будь-якому придатному камені. Клинок дуже товстий у обуху — 4 міліметри.
Сам клинок — досить цікавий за формою й зовнішнім виглядом. Він покритий захисно-декоративним покриттям black stonewash. Щодо форми клинка, то тут спостерігається й невелике зниження ліні обуха та невелике фальшолезо, а також деяка S-подібність різальної крайки.
Основний елемент системи складання та фіксації клинка в розкладеному вигляді — класичний замок бек-лок. Це один із найнадійніших різновидів замків для складаних ножів.
Колодка ножа 5296 виготовлена з пластику чорного кольору. Завдяки грамотній насічці на ній і продуманій підпальцевій виїмці — вона цілком функціональна та зручна, як для такої утилітарної моделі. Для зручності використання та носіння ножа на ній зроблений отвір під темляк або страхувальний шнур.
Складаний ніж 5296 — непоганий варіант для тих, хто підшукує собі невеликий дешевий та універсальний ніж для використання щодня.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 106 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 120 |
| Кріплення | Немає |
| Марка стали клинка | 420 |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Загальна довжина | 210 мм |
| Покриття клинка | Black Stonewash |
| Твердість леза | 52-55 |
| Тип | Складные |
| Тип замка | Back Lock |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Чохол/ножини | Немає |
| Ширина | 25 мм |
- Ціна: 296 ₴






