Середньорозмірний класичний туристичний ніж. Вузький клинок ножа виготовлений зі сталі 440С, яка застосовується для виробництва клинків приблизно 50 років. Це перевірений часом, гідний матеріал, серед плюсів якого можна виділити високу механічну твердість і здатність тримати заточення досить тривалий час. Різальна крайка ножа утворена спусками практично від обуха. Обух прямий, вістря несуттєво підняте над лінією обуха.
Вигнута ручка ножа зручна та нарекань не викликає. Вставки з пластику «теплих» тонів, що імітують перламутр, мають дуже непоганий вигляд у поєднанні з неіржавкою сталлю. У розкритому положенні клинок фіксується класичним ножовим замком «бек лок». Принцип роботи замка досить простий — клинок утримується підпружиненим коромислом із зачепом на кінці. Під час натискання на клавішу замка зачеп виходить із паза на клинку, що дає змогу його скласти в колодку.
Добротний недорогий ніж, з дуже розвиненим вістрям
До цього ножа ви можете придбати додатково чохол зі шкіри вищого гатунку від Українського виробника. ЧЕХОЛ-L (ЧЁРН) -B| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 130 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 115 |
| Кріплення | Да |
| Марка стали клинка | 440 C |
| Матеріал руків'я | Метал, пластик |
| Загальна довжина | 210 мм |
| Покриття клинка | Satin Finish |
| Твердість леза | 57-58 |
| Тип | Складные |
| Тип замка | Back Lock |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Чохол/ножини | Немає |
| Ширина | 18 мм |
- Ціна: 459 ₴



