До цього ножа підходить ЧЕХОЛ-L (КОРИЧ)-B або ЧОХОЛ-L (ЧОРН) — B НА КНОПКЕ
Цей ніж не є холодною зброєю, тому що не відповідає багатьом ознакам Х.З. Ключовими параметрами цього ножа є довжина леза менш ніж 90 мм, товщина леза менш ніж 2.6 мм.
Надійний і красивий ніж незвичайного дизайну. Клинок цього ножа виготовлений зі сталі марки 440С. Візитна картка 440С висока зносостійкість і твердість, яка забезпечується високим вмістом вуглецю та легуванням молібденом і ванадієм. Хімічну стійкість сталі надає високий вміст хрому, що надає додаткової зносостійкості. Ця сталь дещо складна в заточуванні, такі ножі погано правляться мусатом, і доведеться витратити чимало сил, щоб переточити такий клинок, але завдяки його зносостійкості робити це доведеться набагато рідше, ніж у разі використання дешевших сталей.
Замок ножа, що вже став класикою, невибагливий і відпрацьований у виробництві Liner Lock. Замок дуже надійний, дає змогу складати ніж однією рукою й не боїться бруду. Колодка ножа продуманої ергономічної форми підійде й великій, і дрібній руці, і прекрасно підходить для будь-яких робіт. Сама колодка утворена сталевими лайнерами на гвинтах і має гарні накладки, що імітують кістку з цікавою фактурою.
Унікальність цього ножа в упорах на клинку. Невеликі виступи з рифленням слугують упорами в розкритому стані та важелем для одноручного в закритому. Ніж можна розкрити як надавши вказівним пальцем на верхній виступ і «вимкнути» клинок, так і великим пальцем за нижній виступ. Міцності конструкції додають сталеві больстери. Чудове поєднання дизайну та функціональності. Приємна важкість ножа забезпечена міцністю конструкції та великою кількістю металу. Дивовижне поєднання світлого пластику та матової сталі. Міцний, надійний і гарний ніж з унікальним дизайном і хижим клинком.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 130 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 89 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 100 |
| Кріплення | Да |
| Марка стали клинка | 440 C |
| Матеріал руків'я | Метал, пластик |
| Загальна довжина | 189 мм |
| Покриття клинка | Satin Finish |
| Твердість леза | 57-58 |
| Тип | Складные |
| Тип замка | Liner lock |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Чохол/ножини | Немає |
| Ширина | 22 мм |
- Ціна: 341 ₴




