Збалансований склад сталі марки 8Cr13MoV забезпечує тривалу роботу без заточування, гарну стійкість до іржі та високу міцність, а якісне заводське заточування клинка впевнений різ. Ця модель була випущена за проєктом компанії Grandway.
Відео про ножі серії 8Cr13 MoV

Клинок ножа утворений плоскими спусками від обуха, що забезпечують чудове глибоке різання, і загартований до 59 HRC. Приємну важкість ножу надають сталеві плашки колодки та масивна фурнітура, що скріплює клинок і колодка в єдину жорстку конструкцію. Відкрита конструкція колодки на гвинтах дає змогу легко регулювати ніж, ремонтувати та чистити.
Міцному складаному ножу потрібен надійний замок — це осьовий замок «Axis Lock». Потужний сталевий стрижень впевнено замикає клинок у відкритому положенні, а тугі омегаоподібні пружини забезпечують надійну фіксацію. Накладки на колодці виготовлені з красивого та міцного рожевого дерева. За твердістю рожеве дерево перевершує дуб у півтора-два рази.
Деревина, яка використовується для виготовлення накладок, пройшла спеціальне оброблення та стійка проти вологи, гниття й шкідників. Теплі на морозі та приємні на дотик накладки мають гарну текстуру та мають чудовий вигляд. Шпіньки на клинку забезпечують відкриття ножа однією рукою, а симетричний дизайн буде однаково зручним і правшам і лівшам. Наявність кліпси забезпечує зручне постійне носіння ножа із собою. Чудова модель зі свіжим дизайном і чудовим різанням.
Цей ніж не є холодною зброєю, тому що не відповідає багатьом ознакам х.о.До цього ножа ви можете придбати додатково чохол зі шкіри вищого гатунку від Українського виробника. ЧЕХОЛ-XL (КОРИЧН) — A
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Колір | Рожевий |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 145 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 125 |
| Додаткова інформація | результати випробувань твердості сталі представлені на фото |
| Кріплення | Да |
| Марка стали клинка | 8Cr13MoV |
| Матеріал руків'я | Трояндове дерево |
| Загальна довжина | 225 мм |
| Покриття клинка | Satin Finish |
| Твердість леза | 58-59 |
| Тип | Складные |
| Тип замка | Axis Lock |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Чохол/ножини | Немає |
| Ширина | 30 мм |
- Ціна: 886 ₴







