Сучасний складаний ніж класичного дизайну з клинком із високоякісної неіржавкої сталі, додатково легованої молібденом і ванадієм. Збалансований склад сталі марки 8Cr13MoV забезпечує тривалу роботу без заточування, гарну стійкість до іржі та високу міцність. Довгий і широкий клинок, загартований до 59 HRC, має гарне різання і форму підхожих мисливців.
Приємна важкість ножа утворена міцними сталевими плашками колодки та масивною фурнітурою, скріплювальною клинок і ручка, міцність якої забезпечується великою кількістю втулок. Відкрита конструкція на гвинтах дає змогу легко регулювати ніж, ремонтувати та чистити. Міцному складаному ножу потрібен надійний замок — у цьому ножі це добре себе зарекомендував лінійний замок «Liner Lock». Замок надійний у своїй простоті, відпрацьований у виробництві та вкрай невибагливий.
Проста форма колодки безпечна, зручна більшості користувачів, зручна в роботі та забезпечує безліч різноманітних хватів для комфортного виконання будь-яких типів робіт. Накладки на колодці виготовлені з красивого та міцного дерева. Деревина, яка використовується для виготовлення накладок, пройшла спеціальне оброблення та стійка проти вологи, гниття й шкідників. Теплі на морозі та приємні на дотик накладки глибокого темного кольору ефектні та довговічні. Конструкцію колодки підсилюють металеві больстери, що надають ножу свій колорит і насічка на обуху клинка для кращого контролю під час роботи. Шпіньки на клинку та конструкція замку дають змогу відкривати та складати ніж однією рукою. Наявність кліпси забезпечує зручне постійне носіння ножа із собою. Цей ніж може стати як універсальним туристичним ножем, так і ножем, який може бути використаний під час оброблення дрібної дичини або риби. Заокруглене вістря, тепла ручка, чималі розміри та продумана конструкція роблять цей ніж придатним для найширшого спектра завдань.
До цього ножа підходить ЧЕХОЛ- XL (КОРИЧН) -A Цей ніж не є холодною зброєю, тому що не відповідає багатьом ознакам х.о. Ключовими параметрами цього ножа є довжина леза менш ніж 90 мм, немає ладу.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 160 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 89 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 126 |
| Кріплення | Да |
| Марка стали клинка | 440 C |
| Матеріал руків'я | Дерево |
| Загальна довжина | 215 мм |
| Покриття клинка | Satin Finish |
| Твердість леза | 57-58 |
| Тип | Складные |
| Тип замка | Bolster Lock |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Чохол/ножини | Немає |
| Ширина | 27 мм |
- Ціна: 459 ₴






