До цього ножа підходитьЧЕХОЛ-XL (КОРІЧ)-A
Цей ніж не є холодною зброєю, тому що не відповідає багатьом ознакам Х.З. Ключовими параметрами цього ножа є довжина леза менш ніж 90 мм, брак упору.
Компактний ніж для широкого спектра завдань із металевими накладками колодки. Клинок цього ножа виготовлений зі сталі марки 440С. Сталь 440С є сучасною високовуглецевою неіржавкою сталлю. Візитна картка 440С — висока зносостійкість і твердість, яка забезпечується високим вмістом вуглецю та легуванням молібденом і ванадієм. Хімічну стійкість сталі надає високий вміст хрому, що надає додаткової зносостійкості. Ця сталь дещо складна в заточуванні, такі ножі погано правляться мусатом, і доведеться витратити чимало сил, щоб переточити такий клинок, але завдяки його зносостійкості робити це доведеться набагато рідше, ніж у разі використання дешевших сталей.
Замок ножа, що вже став класикою, невибагливий і відпрацьований у виробництві Liner Lock. Замок дуже надійний, дає змогу складати ніж однією рукою й не боїться бруду. Колодка ножа виготовлена зі сталевих лайнерів із накладками з міцного авіаційного алюмінію. Анодування накладок виготовлене в стилі лісового камуфляжу та робить цей ніж непомітним на спорядженні, що може бути корисним на риболовлі. Продумана форма колодки доповнює її рифлена поверхня з нековзним анодуванням, тому ніж буквально прилипає до руки, а завдяки спеціальному виступу на клинку зручний для відкривання однією рукою.
Спеціальне темне покриття на клинку не тільки має прекрасний вигляд і легко миється, але й додатково захищає клинок від агресивних середовищ. Клинок ножа має класичну форму леза з увігнутими спусками насічкою на обуху під великий палець. Для постійного комфортного носіння із собою ніж обладнаний кліпсою. Компактний і одночасно досить практичний ніж, який допоможе в роботі зі снастями на риболовлі або буде другим ножем на полюванні в парі до основного. А ще це стильний і легкий міський ніж.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 160 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 115 |
| Кріплення | Да |
| Марка стали клинка | 440 C |
| Матеріал руків'я | Метал |
| Загальна довжина | 200 мм |
| Покриття клинка | Satin Finish |
| Твердість леза | 57-58 |
| Тип | Складные |
| Тип замка | Frame Lock |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Чохол/ножини | Немає |
| Ширина | 27 мм |
- Ціна: 459 ₴






